2013 m. rugpjūčio 21 d., trečiadienis

Meliono užkandžiai: su kumpiu ir lašiša

Kadangi darbo reikalais kartais tenka pietauti ne tik fabriko valgykloje, tad kartais lankomuose restoranuose nusižiūriu kokią skanaus patiekalo idėją. Likus gal porai savaičių iki vaiko gimtadienio kaip tik turėjau vienos organizacijos, kuriai priklauso ir mūsų įmonė, pietus, tad ragavau lengvo, bet labai įdomaus skonio užkandžio. Nutariau jį pagaminti namuose - tai vėrinukai su melionu ir lašiša.


Šalia pagaminau ir visiems turbūt jau žinomą užkandį su melionu ir vytintu kumpiu.

Taigi pirmieji vėrinukai su lašiša. Sudėtis:
Pusė meliono
100 g silpnai sūdytos lašišos
Sezamo sėklų
Mėtos lapelių
Raudonųjų ikrų (jei mėgstate)

Paruošimas:
Melioną supjaustyti didokais kubeliais. Lašišą supjaustyti tokio pat dydžio kubeliais ir apvolioti sezamo sėklose. Ant užkandžių pagaliuko verti gabalėlį meliono, lašišos, įsmeigti mėtos lapelį ir uždėti kelis ikriukus.
Aš gaminau be ikrų, nes tą dieną pamiršau jų nusipirkti. Nors iš tiesų raudonųjų ikrų net nemėgstu, bet šiame patiekale jie kažkaip gerai dera tiek su melionu, tiek su mėtomis. Pabandykite!

Antrasis užkandis - meliono ir vytinto kumpio vėrinukai, kuriems reikia tik šių dviejų ingredientų. Ir juos paprasčiausiai reikia suverti ant užkandžių pagaliuko. Arba tiesiog galima meliono gabalėlį apvynioti vytintu kumpiu.
Skanaus!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą