2013 m. spalio 31 d., ketvirtadienis

Vištiena su daržovėmis

Taip greit prabėgo savaitė po atostogų šiltuose kraštuose. Et, kasdien žiūrėdama pro langą į niūrų lietuvišką rudenį, prisimenu, kad kažkur už 3 valandų skrydžio vis dar šviečia ir maloniai šildo saulė... O ten vietiniai gyventojai "uždaro" kurortinį sezoną, užrakina viešbučius... Keistuoliai... Duotų kas nors mums, lietuviams tokį klimatą, tai turbūt būtume ne tik Baltijos šalių tigras, bet visas jaguaras - sezonas čia niekada nesibaigtų. O dabar va, turim lietų, tamsą ir atšiaurų vėją. Turbūt dėl to ir esame kone liūdniausia Europos tauta. Tiesa, kaip žmonės gyvena prie poliarinio rato, tai man visai galva neišneša. turbūt aš ten neišgyvenčiau nei vienos žiemos.

O kad visai nebūtų liūdna ir niūrų, šiandien keptuvėje vištiena su daržovėmis. Pasirodo, ir mes kartais mėsą valgome. :)


Sudėtis:
1 svogūnas
2 pomidorai
Brokolis
Virta vištiena (krūtinėlė)
Pusė cukinijos
1 skiltelė česnako
Sojų padažas
Druska, pipirai

Paruošimas:
Svogūną supjaustyti gabalėliais, česnaką smulkiai sukapoti. Keptuvėje įkaitinti aliejų ir jame kepti svogūnus ir česnaką. Kai svogūnai šiek tiek suminkštėja, sudėti nedideliais gabalėliais pjaustytą cukiniją. Dar šiek tiek pakepus, dėti smulkiomis dalelėmis supjaustytą brokolį. Brokolis gali būti ir apvirtas - tada patiekalaui paruošti sugaišite dar mažiau laiko.
Kepančias daržoves pabarstyti druska ir pipirais, pagal skonį įpilti sojų padažo. Po minutės sudėti smulkiai supjaustytą virtą vištieną, išmaišyti. Galiausiai į keptuvę sukrėti nuluptus ir nedideliais kubeliais pjaustytus pomidorus. Dar truputį patroškinti, kol nugaruos dalis pomidorų skysčio ir patiekti, apibarsčius laiškiniais svogūnais.
Skanaus!
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą