2015 m. vasario 10 d., antradienis

Pats skaniausias vegetariškas sumuštinis

Galvojate, kad tie žmonės, kurie rašo maisto tinklaraščius, niekada nevalgo sumuštinių? Netiesa. Kartais ir aš noriu ko nors greito, lengvai pagaminamo ir skanaus. Žinoma, sumuštinio su dešra manęs valgančios tikrai nepamatysite, bet sumuštiniai su sūriu ir daržovėmis kartais yra tikras išsigelbėjimas. Žinau, kad tai nesuderintas maistas ir duona su sūriu nėra geriausi draugai, bet kartais taisyklėms nusižengiu.


Taigi šiandien pasakoju apie patį skaniausią sumuštinį - su sūriu, džiovintais pomidorais ir paprikomis.

Sudėtis:
2 riekelės šviesios duonos
Kietojo sūrio
Džiovinti pomidorai
Marinuotos paprikos (naudojau savo mamos gamintas marinuotas paprikas aliejuje)
Adžikos padažas arba Tikka Masala padažas
Keli gabalėliai svogūno
Krapai
Aliejus, cukrus, druska, actas, karštas vanduo svogūno marinavimui

Paruošimas:
Svogūną supjaustyti pusžiedžiais, pabarstyti druska, cukrumi, užpilti karštu vandeniu. Gerai išmaišyti, įpilti aliejaus, acto ir palikti pastovėti apie 10-15 minučių.
Pasiruošti kitus produktus: sūrį sutarkuoti, krapus susmulkinti, šiek tiek pasmulkinti džiovintus pomidorus ir paprikas (jei jos stambios).
Duonos riekeles apkepinti keptuvėje su trupučiu aliejaus. Kai duona apskrunda iš abiejų pusių, ant karštos vienos riekelės tepti padažą (pagal skonį - adžiką ar indiško skonio Tikka masala), dėti džiovintus pomidorus, paprikas, pamarinuotus svogūnus. Viską gausiai pabarstyti sūriu, užberti krapų ir užvožti sumuštinį kitu duonos gabalėliu. Šiek tiek paspausti.
Gal ir ne toks jau greitas šio sumuštinio paruošimas, bet skonis atperka sugaištą laiką. 
Skanaus!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą